Adres

RAI Amsterdam
Negenmaandenbeurs
Europaplein 24
1078 GZ Amsterdam
Nederland

Postbus 77777
1070 MS Amsterdam
Nederland

020 549 12 12

Negenmaandenbeurs wordt georganiseerd door RAI Amsterdam.

Vragen over Negenmaandenbeurs?

Ben je bezoeker en heb je een vraag?

Voor algemene vragen en vragen over toegangskaarten en registratie kun je terecht bij ons call center via:
020 549 13 33 of registreer@rai.nl.
Je kunt ook eerst de veelgestelde vragen raadplegen.

Ben je exposant en heb je een vraag?

Vragen over onder andere Exposanten Portaal, bedrijfsprofiel, nieuwe producten & services of N200 kun je sturen aan:
exhibitor@rai.nl.

 

 

 

Neem contact met ons op

Contact

Member Mugshot

Daniëlle Meester

Event Director
d.meester@rai.nl
020 549 22 24
06 543 71 947
Member Mugshot

Marja Aguirre

Exhibition Manager & Sales Consultant
m.aguirre@rai.nl
020 549 17 62
06 152 24 936
Member Mugshot

Willem Hulskemper

Sales Consultant
w.hulskemper@rai.nl
06 425 41 222
Member Mugshot

Sofie Spoorenberg

Event Operations Manager
s.spoorenberg@rai.nl
020 549 32 22
06 543 71 957
Member Mugshot

Katelijn Wilhelmy

Corporate Communication Manager
k.wilhelmy@rai.nl
020 549 17 14
06 239 18 626
Member Mugshot

Lise Kuijpers

Brand Marketing Executive
l.kuijpers@rai.nl
020 549 31 05
06 304 25 796
Member Mugshot

Michelle Ravesteijn

Brand Marketing Executive
m.ravesteijn@rai.nl
020 549 33 66
06 422 38 333